Digital Branding

Zajmujemy się wdrażaniem koncepcji brandingowych i identyfikacji wizualnych marek, w świecie digital.

Pierwszy projekt digital brandingowy zrealizowaliśmy wspólnie z agencją Brand Nature Access (BNA) w 2009 roku. Był to rebranding BRE Banku. Całkowicie adaptowaliśmy strategię brandingową nowej marki i jej identyfikację wizualną do świata internetu. Następny projekt zrealizowaliśmy wspólnie z BNA dla Sygma Banku (2010 r.).

Od tego czasu konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje i myślimy w kategoriach brandingu o wszystkich wdrożeniach, które realizujemy w sieci. Finalne produkty, które otrzymują nasi klienci, to serwisy korporacyjne, aplikacje mobilne, landing page, które mają w sobie to „coś”. To „coś” powstaje dzięki gruntownej analizie i zrozumieniu strategii marki, jej brand manuala, oraz poprzez udział w projekcie na etapie procesu rebrandingowego.

co robimy

Design Informacji

Każda dobra idea powinna być zrozumiana, a każdy efekt pracy powinien być doceniony przez przełożonych lub klientów. Zajmujemy się projektowaniem prezentacji w oparciu o storytelling.

Inspiracje

Kaplan Univercity: Digital, to filozofia ich marki

co robimy

Technologie

Tak wiele codziennych czynności zależy dziś od technologii. Bez zastosowania nowych technologii nie byłoby możliwe wdrożenie designu tych rozwiązań, które pomagają ludziom dzielić się, tworzyć i komunikować się.

nasze prace

KCR: serwis korporacyjny

18 krajów, 280+ pracowników, 315+ mln mieszkańców. Takimi liczbami operuje międzynarodowa korporacja KCR z siedzibą w Polsce. Razem z agencją BNA pracowaliśmy nad nowym serwisem spółki.

nasze prace

Limited Edition: internetowa galeria sztuki

Limited Edition jest galerią specjalizującą się w sprzedaży dzieł znanych artystów. W zbiorach LE są grafiki, fotografie kolekcjonerskie, obrazy twórców sztuki najnowszej. Dla tej marki zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną i wdrożyliśmy sklep internetowy galerii.

nasze prace

Weegree: naming i identyfikacja

Naszym zadaniem było wymyślenie nazwy dla firmy, która specjalizuje się w dostarczaniu specjalistów w różnych branżach: budownictwie i przemyśle, logistyce oraz IT.

nasze prace

Exalo Drilling

Exalo Drilling SA powstała w efekcie połączenia pięciu spółek wiertniczo-serwisowych z grupy PGNiG. Naszym zadaniem było wdrożenie, w ciągu czterech tygodni, serwisu korporacyjnego spółki.

nasze prace

LSW: serwis korporacyjny

Kancelaria prawna Leśnodorski, Ślusarek i wspólnicy zmieniła się w firmę prawniczą LSW. Należy do największych firm tego rodzaju w Polsce i jest liderem w dziedzinie prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii.