Firma prawnicza LSW

Zadanie: stworzenie serwisu firmy prawniczej, specjalizującej we własności intelektualnej

Serwis korporacyjny

LSW jest czołową polską firmą prawniczą, specjalizującą się we własności intelektualnej. Jest to też pierwsza polska kancelaria prawna, która pokazuje przy jakich projektach pracowała. Prawnicy LSW doradzali m.in. przy produkcji filmu "W ciemności" Agnieszki Holland, nominowanego do Oscara w 2012 r., reprezentowali licznych polskich wydawców książek w sprawie ich ewentualnego przystąpienia do ugody w projekcie Google Books, pracują dla producentów gier komputerowych itd.

LSW to przede wszystkim ludzie, którzy tę firmę tworzą. Dlatego o każdej specjalizacji firmy opowiadamy, pokazując odpowiedniego prawnika.

 

Prezentując profil prawnika z danej specjalizacji firmy, pokazujemy również inne dziedziny, z których słynie LSW.

 

LSW to 41 prawników. Jest to tak liczna firma, że potrzebuje wyszukiwarki. Można wyszukiwać prawników wg specjalizacji, branży czy nazwiska.

Zobacz online

Lsw.com.pl

Czas realizacji

2 miesiące

Zespół

Lider projektu, makiety
Dymitr Romanowski

Designer
Łukasz Ratajczyk

Programiści
Jarosław Szatkiewicz
Dmitrij Żatuchin, front-end

Prezentacja serwisu

Po raz pierwszy serwis został zaprezentowany przy okazji wystawy w Galerii Leto pt. Grupa i Grupy. Na wystawie portrety pracowników firmy prawniczej LSW (Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy) wykorzystane na stronie internetowej, zostały skonfrontowane ze zdjęciami przedstawicieli różnych środowisk z lat 1988-2013 (artyści, studenci, pielęgniarki, powstańcy, filmowcy, nauczyciele).